Či už zháňate akékoľvek obalové materiály, vždy sa oplatí vedieť, na koho je dobré sa v takejto situácii obrátiť. My Vám toho môžeme veľa ponúknuť.

O NÁS

Naša firma je tu pre každého, kto by mal záujem o obalové materiály. Zaoberáme sa maloobchodných aj veľkoobchodným predajom PE aj PP nalepovacích obálok na dokumenty, kartónových, bublinkových, listových či plastových obálok. Verte teda tomu, že Vám máme čo ponúknuť.

Nemusíte si vyberať iba z našej stálej ponuky, pretože ak máte nejaké špecifické požiadavky, radi Vám vyhovieme a vyrobíme Vami zvolenej obalové materiály na zákazku, ponúknuť Vám môžeme aj vrecká s až štvorfarebnými potlačami. Vďaka tomu sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť a my Vám radi vyjdeme v ústrety, je však nutné počítať s tým, že ak budete chcieť čokoľvek vyrobiť na zákazku, tak si nejaký deň počkáte. Všetok ostatný tovar však máme na sklade a pri obdržaní objednávky ho ihneď odosielame.

Vždy si však môžete vyberať z obalových materiálov rôznych veľkostí či hrúbok, takže si buďte istí tým, že Vám vždy máme čo ponúknuť, či už potrebujete čokoľvek.

IMG_6393 (1).jpg    IMG_6401 (1).jpg

a
Webové stránky vytvořil DUOWEB.cz